Genichesk.Info

Розвиток промисловості, розширення житлово-комунальної інфраструктури спричинило зростання обсягів споживання електроенергії. Населення активніше використовує найсучаснішу побутову техніку.

В с.Приозерне здійснено реконструкцію трансформаторної підстанції

Для забезпечення зростаючого попиту мешканців на електричну енергію в рамках виконання Інвестпрограми на 2021 рік «Херсонобленерго» проводить реконструкцію та модернізацію енергетичного обладнання на території Херсонської області.

В ході реалізації запланованих заходів Інвестпрограми 2021 в с.Приозерне (в межах обслуговування Західного регіонального управління розподільних мереж) здійснено реконструкцію КТП- 975 (комплектна трансформаторна підстанція) з заміною шафи, яка обслуговує більше 170 споживачів електричної енергії.

Реконструкція трансформаторної підстанції дозволить забезпечити гарантоване та надійне постачання електроенергії споживачам, якісний облік споживання електроенергії, зниження витрат на експлуатацію обладнання та безпечні і комфортні умови праці для персоналу обслуговуючого обладнання.

Источник

Запись опубликована в рубрике Геническая пресса с метками , ,
Фотографии
Genichesk info
Отдых в Украине - http://azov.genichesk.info/ - Отдых на Азовском море летом 2021 Анализ сайта - PR-CY Rank